Ochrona danych

Ochrona danych:

Operatorzy niniejszych stron internetowych bardzo poważnie podchodzą do ochrony Państwa danych osobowych. Traktujemy je poufnie oraz zgodnie z przepisami ustawowymi oraz niniejszym oświadczeniem o ochronie danych osobowych. Korzystanie z naszej strony internetowej jest na ogół możliwe bez podania danych osobowych. O ile na naszych stronach internetowych pobierane są dane osobowe (np. nazwisko, adres lub e-mail), odbywa się to – o ile jest to możliwe – zawsze na zasadzie dobrowolności. Dane te zasadniczo nie są przekazywane osobom trzecim. Zwracamy uwagę na fakt, że transmisja danych w internecie (np. podczas komunikacji e-mailowej) może wykazywać luki w zakresie bezpieczeństwa. Pełna ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwa.

Prawo do informacji, usuwania i blokowania:

Mają Państwo prawo do bezpłatnego udostępnienia w dowolnym momencie informacji o przechowywanych danych osobowych, ich pochodzeniu i odbiorcy oraz celu przetwarzania danych, jak również prawo do korekty, blokowania lub usuwania tych danych. Na wypadek dalszych pytań na temat danych osobowych możecie się Państwo w każdej chwili skontaktować z nami pod adresem podanym w impressum.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij